Pobierz Aplikację

Uzyskaj pomoc dotyczącą tego, co i gdzie kupować dzięki naszym aplikacjom na iPhone’a, iPada i Androida. Wszystko na podstawie gazetek i promocji z tego tygodnia z pobliskich sklepów.

Pobierz eGazetka na:

iPhone / iPadAndroid

Inspiracje z gazetek promocyjnych

Gazetki promocyjne są świetnym źródłem inspiracji. Możesz je przeglądać w różnych kategoriach, takich jak: artykuły spożywcze, elektroniczne, budowlane, transgraniczne, drogerie, wnętrza i wiele innych.

Twoja cyfrowa skrzynka pocztowa

Jeśli masz swój ulubiony sklep, możesz go subskrybować i otrzymywać powiadomienia kiedy tylko pojawią się z niego nowe gazetki. Taka Twoja cyfrowa skrzynka pocztowa, do której wszystko trafia na czas, bez względu na pogodę.

Szukaj promocji

Jeśli dokładnie wiesz, czego szukasz, znajdziesz to. Możesz wyszukać po kategorii, np. napoje gazowane lub kawa, lub po konkretnej marce. Możesz wyszukiwać wszystko, czego zapragniesz.

Łowca okazji

Podobnie jak w cyfrowej skrzynce pocztowej, możesz zapisywać wyszukiwania i otrzymywać powiadomienia o nowych promocjach do wyszukiwania. Możesz na przykład utworzyć wyszukiwania dotyczące kawy i otrzymywać powiadomienia. Nie musisz wówczas otwierać aplikacji i wyszukiwać ręcznie.

Planuj używając listy zakupów

Polecamy używać listę zakupów, dzięki której nigdy o niczym nie zapomnisz. Wpisz do niej dokładnie to czego potrzebujesz lub dodaj produkty bezpośrednio z gazetki. Możesz również dzielić swoją listę zakupów ze swoimi bliskimi.

Aplikacja pamięta co wcześniej dodałeś dzięki czemu dodanie tego samego produktu w przyszłości będzie dużo szybsze.

Pobierz eGazetka na:

iPhone / iPadAndroid
Suma: 0,-